top of page

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jakie marki samochodowe są dostępne w ofercie?

Pracujemy nad jak najszerszą dostępnością marek samochodowych. Obecnie możemy zaproponować samochody wszystkich wiodących marek samochodowych, w tym przede wszystkim: Audi, BMW, Cupra, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen oraz Volvo.

Wiem, że muszę zmienić auto, ale nie wiem co wybrać. Pomożecie?

Pomożemy. Jesteśmy na bieżąco z ofertą wszystkich wiodących producentów. Powiedz nam jak używasz samochodu, gdzie jeździsz, czym poruszałeś się przez ostatnich kilka lat, czy byłeś zadowolony z poprzedniego samochodu, czy masz dzieci, zwierzęta domowe lub czy jeździsz samochodem na wakacje. Gwarantujemy, że wspólnie wybierzemy samochód szyty na miarę Twoich potrzeb. Jednocześnie masz pewność, że nie będziemy Cię namawiać do zwiększania pierwotnie zakładanego budżetu. Opcje nieznacznie go przekraczające przedstawimy tylko w przypadku, jeśli za niewiele wyższą cenę zyskasz samochód znacznie lepiej odpowiadający Twoim potrzebom, a ostateczna decyzja zawsze należeć będzie do Ciebie.

Czy udostępniacie samochody do jazd testowych?

Pracujemy na zasadach pośrednictwa, jednocześnie minimalizując poboczne koszty działalności. Nie bylibyśmy w stanie zaproponować tak atrakcyjnych cen sprzedaży, gdybyśmy utrzymywali flotę pojazdów testowych, choćby po jednym egzemplarzu z każdego oferowanego modelu. Dlatego z przykrością musimy stwierdzić, że niestety nie oferujemy możliwości odbycia jazdy testowej. Zachęcamy, by przed kontaktem z nami udać się do wybranego dealera celem odbycia jazdy testowej oraz poznania oferty sprzedaży. Dzięki temu nie tylko sprawdzisz samochód przed zakupem i utwierdzisz się w podjętym wyborze, ale też zyskasz możliwość porównania cen.

Jak wygląda transakcja, krok po kroku?

Po wybraniu docelowej specyfikacji pojazdu oraz ustaleniu ceny sprzedaży i terminu dostawy, prześlemy umowę-zamówienie na Twój nowy samochód. Poprosimy o weryfikację jej treści i odesłanie podpisanego skanu dokumentu. Równocześnie poprosimy o wpłatę zaliczki do zamówienia. Jeśli zdecydowałeś się na finansowanie zakupu, skontaktujemy z Tobą przedstawiciela wybranej instytucji finansowej (banku lub leasingodawcy), który fachowo poprowadzi Cię przez procedurę finansowania. W tym zakresie będziesz mógł liczyć również na nasze doradztwo. Około jednego-dwóch tygodni przed dostawą pojazdu do dealera zostaniesz poinformowany o tym fakcie. Na kilka dni przed planowanym terminem odbioru zaprosimy Cię do dealera sprzedającego samochód lub na nasz plac, na którym nastąpi wydanie pojazdu. Za niewielką opłatą istnieje również możliwość transportu pojazdu lawetą do dowolnego miasta w Polsce. Całkowitej płatności za samochód oczekujemy zawsze przed obiorem pojazdu, w tym również przed zleceniem jego transportu.

Jakie produkty finansowe posiadacie w ofercie?

Klientom firmowym proponujemy przede wszystkim finansowanie w formie leasingu operacyjnego oraz pożyczki leasingowej. Dla klientów prywatnych przygotowaliśmy natomiast ofertę kredytu samochodowego w różnych wariantach. Z powodzeniem finansujemy również rolników, emerytów, duchownych oraz klientów instytucjonalnych. Unikamy finansowania pojazdów w najmie długoterminowym uznając ten produkt za nieopłacalny z perspektywy klienta.

Jakie produkty ubezpieczeniowe możecie zaproponować?

Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia pojazdów w zakresie odpowiedzialności cywilnej, przygotowaliśmy szeroką ofertę ubezpieczeń Autocasco oraz NNW. Doradzimy z zakresie wariantu assistance oraz wszelkich dostępnych rozszerzeń zakresu ubezpieczenia do polisy Autocasco. Wszystkim klientom, ale szczególnie tym, którzy finansują zakup pojazdu w ratach, proponujemy również ubezpieczenie GAP, pokrywające stratę finansową na wypadek szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu. Jak widzisz, posiadamy kompleksową ofertę ubezpieczeń, a lata doświadczeń pozwalają nam na udzielenie fachowego doradztwa w tym zakresie.

Czy oferowane przez Was pojazdy są objęte gwarancją?

Oczywiście, że tak. Każdy sprzedawany przez nas nowy samochód pochodzi z polskiej dystrybucji i obowiązuje go standardowa gwarancja producenta, obejmująca swym zasięgiem co najmniej terytorium Unii Europejskiej. Do części z oferowanych modeli możemy zaproponować również pakiety przedłużonej gwarancji - zgodnie z ofertą konkretnego producenta. Nasi klienci nabywają samochód z kompletem praw wynikających z jego nabycia - zupełnie jak w przypadku zakupu pojazdu w salonie.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami:

bottom of page