top of page
Vip Ride

POZNAJ NAS...

   RabatNaAuto.pl, jako pierwszy w Polsce internetowy dealer samochodów nowych, już od 2016 roku umożliwia Państwu zakup fabrycznie nowego pojazdu z polskiej dystrybucji, na wyjątkowych warunkach. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i demonstracyjnych posiadających fabryczną gwarancję, jak również posiadamy w ofercie samochody używane z udokumentowaną, pewną historią. Ze względu na dostęp do szerokiej bazy samochodów dealerskich, zapewniamy najkrótsze terminy dostawy, a także niespotykane dotąd warunki sprzedaży. Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie finansowania oraz ubezpieczenia pojazdów.

 

   Jako RabatNaAuto.pl od ponad pięciu lat świadczymy usługi w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych. Zrealizowaliśmy już kilkaset sprzedaży, uzyskując ponad 98-procentowy współczynnik satysfakcji klientów.

   Kadrę zarządzającą stanowią osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży oraz finansowania pojazdów osobowych i dostawczych. Pracowaliśmy jako doradcy ds. sprzedaży w salonach samochodowych oraz firmach leasingowych. Krępowani korporacyjnymi procedurami oraz pogonią za zyskiem, zdecydowaliśmy się zawiązać własną markę na rynku sprzedaży pojazdów. Wchodząc na rynek w 2016 roku, byliśmy pierwszą w Polsce firmą oferującą sprzedaż samochodów w 100% przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

   W przeciwieństwie od stawianych wcześniej przed nami wymagań dotyczących realizacji coraz wyższych planów sprzedażowych, postawiliśmy na budowanie satysfakcji klienta poprzez fachowe doradztwo połączone z zaangażowaniem w prowadzoną sprzedaż. Nasze wcześniejsze doświadczenie zawodowe pozwoliło nam poznać wszelkie możliwości negocjacji warunków zakupu, finansowania oraz ubezpieczenia pojazdów, które przekładamy obecnie na naszych Klientów. Z nami masz pewność, że kupujesz samochód na najlepszych możliwych warunkach.

   Naszą działalność prowadzimy we współpracy z dealerami z terenu całej Polski, przez co mamy dostęp do największej w kraju bazy samochodów nowych. Dzięki temu masz pewność, że wymarzone auto odbierzesz w najkrótszym możliwym terminie. Oznacza to również, że nie tylko mamy możliwość wybrania najkorzystniejszej z Twojego punktu widzenia oferty sprzedaży, ale również zminimalizujemy związane z nią koszty transportu pojazdu, a co za tym idzie ostateczną jego cenę.

 

   Dotąd zakup pojazdu wiązał się z licznymi wizytami w salonach różnych marek i zwykle wymagał co najmniej trzech wizyt w salonie, w którym ostatecznie zdecydowałeś się nabyć pojazd. Teraz wszelkie formalności załatwisz w domowym zaciszu, siedząc w swoim ulubionym fotelu. O postępach w realizacji zamówienia będziesz na bieżąco informowany przez naszego doradcę, a samochód – jeśli takie będzie Twoje życzenie – za niewielką opłatą dostarczymy pod drzwi!

   W ofercie posiadamy również samochody używane pochodzące wyłącznie z pewnych źródeł. Wszystkie oferowane przez nas samochody używane łączy kilka cech: pochodzą z polskiej dystrybucji, miały tylko jednego właściciela, sprzedawane są na fakturę VAT 23%, posiadają udokumentowaną historię serwisową oraz szkodową - jeśli taka miała miejsce. 

bottom of page